نکات فتوشاپ >> پیشرفته>> گزینه check in در منوی File

در نسخه های CS5 فتوشاپ، این دیزاین، ایلوستریتور این امکان به شما داده میشه که به صورت مستقیم فایلها رو در سرور CMIS بارگذاری کنین. برای این کار شما باید فایلهاتون رو در درایو CMIS سیو کنین و بعد با استفاده از ویندوز اکسپلورر، Mac OS Finder یا ادوب بریج CS5 به بررسی فایلهاتون بپردازین. 

شما می تونین با استفاده از ویندوز اکسپلورر،  Mac OS Finder یا ادوب بریج CS5 فایل جدید بسازین یا با استفاده از گزینه های OPen و یا Save as و پنجره های other file management این کارو انجام بدین.

شما در روت درایو نمی تونین فایلی ایجاد کنین. برای بارگذاری هر فایلی باید اونو در پوشه ای که قبلا ایجاد شده و روی سرور قرار داره اقدام کنین. شما باید پوشه جدید رو در روت سرور بسازین یا اینکه از UI که توسط سرورهای CMIS ایجاد شده استفاده کنین. 

برای نمونه، اگر بخواین در سرور CMIS پوشه جدید درست کنین:

1- در فتوشاپ یه سند جدید ایجاد کنین. 

2- از منوی فایل گزینه check in رو انتخاب کنین. 

3- در کادر بالای صفحه save as منو کشویی رو باز کنین و برین به پوشه ای که روی سرور CMIS قرار داره و میخواین سیو کنین فایلو. 

4- قسمت comment رو پر نموده و اوکی رو کلیک کنین.  

در نرم افزارهای فتوشاپ، ایلوستریتور و این دیزاین موقعیت تصویر در پایین نرم افزار نشون داده میشه و وقتی فایل شما با موفقیت در سرور ذخیره شه این موقعیت به up to date  تغییر میکنه.

تهیه و گرداوری و ترجمه: فاطمه آزادبخت- طراحی و گرافیک شاپرک

/ 5 نظر / 217 بازدید
محمد جواد صابری

ممنون از زحمتتون اما اصطلاحاتی مانند CMIS یا UI رو متوجه نشدم و در کل متوجه کارایی این گزینه نشدم.خیلی سخت گفتید.به هر حال ممنون

مامان نگین

سلام سایت واقعا جالبی دارید سایت شما را لینک وب لاگ دخترم کردم بازم ممنون

فرزانه

خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییی ازتون ممنونم خییییییییییییییییلی