LOGO

 

سلام خوبین؟

دیروز رفته بودم یه سمینار راجع به تجارت در اونتاریو تو یکی از برجهای معروف تورنتو. اونم طبقه 35 نزدیک برج سی ان. تمام اطراف ساختمون همه از شیشس و برای مهمونا صبحانه و نهار فراهم کرده بودن و خوردن صبحانه و فکر به آینده اونم با یه همچین منظره ای واقعا آدمو سر حال میاره. منظره دریاچه بزرگ اونتاریو و تورنتوی سرسبز که تا چشم کار می کنه سر سبزه واقعا عالی به نظر میاد. اینقدر عزت و احترام و رعایت حق و حقوق اینجا حاکمه که آدم فکر میکنه یعنی تا حالا من تو .... زندگی می کردم؟!!

اینم یه عکس از ساختمون زیبایی که پایین این برج بود.

 

برای دیدن عکسها و خوندن بقیه لطفا برین ادامه مطلب.


وقتی ازمون دعوت کردن برای شروه سمینار بریم دیدیم خبری از پرده سفید و پروژکتور نیست. دوتا اسکرین خیلی بزرگ جلومونه که با کنترل از راه دور کار می کنه. و در ضمن هر کسی از ماها جلوش یه میکروفن داره که برای اظهار عقیده می تونه ازش استفاده کنه. وقتی وارد شدیم به هر کدوممون یه فولدر دادن که تمام پاورپونتها توش پرینت شده بود + کلی بروشورو کتابچه و کارت مرتبط.

هر سخنران که میومد توسط مدیر سمینار کامل معرفی می شد و اون که صحبت می کرد تمام اطلاعات تماس رو بهمون می داد که بتونیم باهاش راحت تماس بگیریم. اونقدر بی تکلف اینا صحبت می کردن که انگار خداد دلار پول به اینا داده شده یا اینکه نسبتی با ماها دارن!!!

سمینار از ساعت 8:30 صبح بود تا 5 بعداز ظهر و ناهارم از یه شرکت بزرگ ایرانی آورده بودن. با پیش خدمتایی که با لباس فرم سرویس می دادن. تو این سمینار با خیلی از آدمای بزرگ تورنتو آشنا شدم و دیدم که چقدر ایرانیا تو وزارت خونه ها و سازمانهای بزرگ کانادا رخنه کردن و ارائه خدمات می کنن. دیدم که دولت کانادا چقدر کمک می کنه تا کسی کاری راه بیاندازه و اونو تقویت کنه.

وقتی سمینار تموم شد احساس می کردم وقتم اصلا هدر نشده و کلی چیزای خوب یاد گرفتم و با آدمای بسیار خوبی آشنا شدم. بعدشم برای خستگی در کردن خودمو به یه خرید از ایتون سنتر دعوت کردم که بسیار چسبید.

اگه سرتونو درد آورم ببخشید سعی کردم خلاصه باشه !!!!!!!!!!!!

دانداس اسکور

ایتون سنتر

برج محل سمینار معروف به برج ٢۵٠

 

 آخرین مطالب

 
» جرایم در تایپوگرافی ( دوشنبه ۱ شهریور ۱۳٩٥ )
» تبادل لینک با شاپرک دیزاین ( جمعه ۱٦ آبان ۱۳٩۳ )
» معرفی ویژگی Transform Selections فتوشاپ ( پنجشنبه ۱٥ آبان ۱۳٩۳ )
» معرفی وب سایت PSD Covers ( سه‌شنبه ٢٩ مهر ۱۳٩۳ )
» تمپلیت آماده طراحی قالب بندی وب سایت ( یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳٩٢ )
» بیشتر از 40 فایل لایه باز پی اس دی برای ارائه بهتر پورتفولیو ( چهارشنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳٩٢ )
» خلق تصاویر Duo-Tone ( دوشنبه ۱٤ اسفند ۱۳٩۱ )
» پاسخ به برخی سوالات ( سه‌شنبه ۱٤ آذر ۱۳٩۱ )
» رنگ شناسی - معرفی وب سایت کاربردی در تشخیص و استفاده رنگها ( یکشنبه ٢٢ امرداد ۱۳٩۱ )
» آموزش تایپوگرافی زیبای دایره ای ( سه‌شنبه ۳ امرداد ۱۳٩۱ )