LOGO

 

سلام دوستای شاپرکی

این تستو بهتون معرفی می کنم دیدم خیلی جالبه. در این تست شما خیلی ساده و راحت رنگها رو به ترتیب می کنین. اسکور آخرشم ببینین چند می گیرین... امیدوارم ازش لذت ببرین. برای دیدن لینک مربوطه به ادامه مطلب برین لطفا. 

سلام دوستای شاپرکی

با افتتاح سایت شاپرک دیزاین حالا می تونم با خدمات جدیدتری در خدمتتون باشم. تو این پست می خوام ویژگی جدیدی رو به نام فوتوشاپ آنلاین بهتون معرفی کنم. با این ویژگی جدید سایت شاپرک دیزاین شما دیگه نیازی به فوتوشاپ روی کامپیوترتون ندارین و خیلی کارها رو می تونین به صورت آنلاین انجام بدین. برای استفاده از این گزینه جدید و پرکاربرد برین به سایت شاپرک دیزاین و از منوی پیوندها به فوتوشاپ آنلاین راه پیدا می کنین. امیدوارم بتونم هر روز بیشتر و بهتر در خدمتتون باشم. ;)

  

سلام دوستای خوب شاپرکی

عید سعید فطرو به همتون تبریک می گم و امیدوارم خدا از هممون عباداتمونو قبول کنه. اگه خدا بخواد شعبه کانادایی شاپرک دیزاین با نام H&S Graphic and Design Inc. داره به بهره برداری خودش نزدیک می شه . به زودی سایت شاپرکم افتتاح می شه.

می دونم که ممکنه از این سایتی که می خوام معرفی کنم خیلیا خبر داشته باشن اما برای اطلاع اونایی که نیاز دارن به نرم افزارهای خوشنویسی و رو کامپیوترشون ندارن بکم که این سایت به نسبت خوبی می تونه کمک کننده باشه. نمونه خطهای این سایتو در ادامه مطلب ببینین. 

سلام دوستای شاپرکی

نماز روزه های همتون قبول انشا الله. تو این پست چندتا گرادیانت می ذارم براتون امیدوارم ازشون استفاده کنین.

لطفا برای دانلود و دیدن بقیش روی ادامه مطلب کلیک کنید. 

سلام دوستای شاپرکی عزیز

از اینکه دیر به دیر آپ می شم معذرت می خوام چون دارم شاپرک دیزاین رو وبسایت می کنم. انشالله به زودی زود در خدمتتونم با وب سایت شاپرک دیزاین. :) اینم یه مطلب جالب که امیدوارم لذت و استفاده ببرید:

محققان مرکز خدمات ایمنی اینترنت Cyber Defender با بررسی خطرناکترین فعالیتهایی که می توان به صورت آنلاین انجام داد به توضیح چگونگی محافظت در برابر این خطرات پرداختند. با طرح این سوالات که تا چه اندازه به فعالیتهای آنلاینی که انجام می دهید، وب سایتهایی که به آن مراجعه می کنید و حتی لینکهایی که در صفحات اینترنتی بر روی آن کلیک می کنید توجه دارید؟

شاید نتوان گفت تمامی فعالیتهای آنلاین می توانند برای رایانه، کاربر و حریم خصوصی کاربر مخرب و خطرساز باشد اما به طور قطع تعدادی از این فعالیت ها هستند که انجام آنها به تنهایی می توانند مشکلات بزرگ و گاه غیر قابل جبرانی را برای کاربران به وجود آورند...آخرین مطالب

 
» جرایم در تایپوگرافی ( دوشنبه ۱ شهریور ۱۳٩٥ )
» تبادل لینک با شاپرک دیزاین ( جمعه ۱٦ آبان ۱۳٩۳ )
» معرفی ویژگی Transform Selections فتوشاپ ( پنجشنبه ۱٥ آبان ۱۳٩۳ )
» معرفی وب سایت PSD Covers ( سه‌شنبه ٢٩ مهر ۱۳٩۳ )
» تمپلیت آماده طراحی قالب بندی وب سایت ( یکشنبه ٢۱ مهر ۱۳٩٢ )
» بیشتر از 40 فایل لایه باز پی اس دی برای ارائه بهتر پورتفولیو ( چهارشنبه ٢٥ اردیبهشت ۱۳٩٢ )
» خلق تصاویر Duo-Tone ( دوشنبه ۱٤ اسفند ۱۳٩۱ )
» پاسخ به برخی سوالات ( سه‌شنبه ۱٤ آذر ۱۳٩۱ )
» رنگ شناسی - معرفی وب سایت کاربردی در تشخیص و استفاده رنگها ( یکشنبه ٢٢ امرداد ۱۳٩۱ )
» آموزش تایپوگرافی زیبای دایره ای ( سه‌شنبه ۳ امرداد ۱۳٩۱ )